Návrat Sherlocka Holmese (komplet)

13 záhad, které zvládne vyřešit jen ten nejlepší detektiv - Sherlock Holmes!

Varianta
Skladem
Kód: 129/MP3
239 Kč
Kategorie: Audioknihy
Autor: Arthur Conan Doyle
Délka: 13:00 h
Interpret: Václav Knop
Žánr: Detektivky
Audiokniha Navrat Sherlocka Holmese komplet Arthur Conan Doyle
Tip MP3
Doprava
karta
Sleva

Uvádíme čtvrtou audioknihu povídek o slavném detektivovi, kterému neodolá žádná záhada. Navazuje tak na první tři velmi úspěšné soubory detektivních příběhů, jak je zaznamenává doktor Watson, nejbližší přítel této fenomenální osobnosti.

Nyní vám nabízíme třináct záhad, které Sherlock Holmes bravurně vyřeší.

 1. Prázdný dům 
 2. Stavitel z Norwoodu 
 3. Tančící figurky 
 4. Osamělá cyklistka 
 5. Škola v Priory 
 6. Černý Petr 
 7. Charles Augustus Milverton 
 8. Šest Napoleonů 
 9. Tři studenti 
 10. Zlatý skřipec 
 11. Zmizelý hráč ragby 
 12. Opatské sídlo 
 13. Druhá skvrna 


Recenze uživatelů z webu Audiolibrix

 

Tom: 

Další sbírka povídek se Sherlockem Holmesem v podání Václava Knopa je kompletní. Tato byla moje první, kterou jsem si kdysi koupil, takže jsem rád, že si ji po letech můžu i poslechnout. Příběhy jako Stavitel z Norwoodu, Osamělá cyklistka nebo Černý Petr doposud navíc nebyly zvukově vůbec zpracovány. Totéž platí i pro Tančící figurky, kterým sice ve zvukovém podání chybí důležitý prvek (obrázková šifra, která je jinak otištěná v knize), ale jde o natolik výjimečný příběh, že byl téměř hřích že jej doposud nikdo nenatočil.

Interpretace Václava Knopa nedělá Doylovi ostudu, naopak patří k těm nejlepším jednohlasým četbám jeho knih vůbec. Doufejme, že brzy přibydou i další příběhy a jednou bude celý Sherlock kompletní v jednotné úpravě.

 

MZ:


Počul som mnoho príbehov Sherlocka Holmesa a tento patrí medzi tie vydarenejšie. Interpretácia je atraktívna, príbehy majú správu dĺžku a gradáciu. Ako dlhoročného fanúšika Sherlocka ma síce nič neprekvapilo ale to neznamená, že som bol nespokojný, naopak, príjemná oddychová knižka napr. na dobrú noc ;-)


MoKo:

Další sada příběhů ve vysoké kvalitě jak literární tak i interpretační. Sherlock Holmes v podání pana Knopa je dokonalý. Je to nadčasové, napínavé a přitom velmi uklidňující. Jako balsám působí detektivní příběhy z neuspěchaných dob, kdy na všechno bylo dostatek času. Moc se mi to líbilo i když nejsem typickým staromilcem a detektivní žánr není mým cup of tea.

 

První kapitola audioknihy:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu