Až na kost

Co se stalo s čtyřiadvaceti zmizelými středoškoláky ze školního autobusu?

Varianta
Skladem
Kód: 375/MP3
303 Kč
Kategorie: Audioknihy
Autor: Ellison Cooper
Délka: 10:09 h
Interpret: Andrea Elsnerová
Žánr: Thrillery
AzNaKost 2000x2000
Tip MP3
Doprava
karta
Sleva

Třetí případ neurovědkyně Sayer Altairové

Ve Washingtonu se ztratí autobus plný středoškoláků a neurovědkyně Sayer Altairová musí dopadnout viníka, s nímž ji pojí její vlastní minulost. Poté, co oplakala smrt svého snoubence a téměř přišla o práci, začíná budovat agentka Sayer Altairová konečně svůj život znovu od začátku. Její výzkum mozků psychopatů začíná přinášet své výsledky.

Sayeřina nově nalezená spokojenost se však ocitá v ohrožení, když je povolána k vyšetřování případu zavražděné dívky, jejíž tělo bylo nalezeno v kruhu zvířecích figurek pod záhadným, krví napsaným vzkazem. Když zjistí, že mrtvé děvče je jedním ze čtyřiadvaceti pohřešovaných středoškoláků, Sayer rychle pochopí, že nic na tomto případu není tak, jak to vypadá. Přestože se v průběhu vyšetřování zaplétá do sítí falešných identit a stop, vše stále více poukazuje na její vlastní život.

Má-li si Sayer zachovat naději na záchranu pohřešovaných dívek a zároveň ochránit vše, co miluje, musí se postavit své bolestné minulosti a zjistit, co ji s vyšinutým vrahem spojuje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu