Maminčin mazánek

Jeden žije, druhý je mrtvý... oba v jednom hrobě.

Varianta
Skladem
Kód: 330/MP3
287 Kč
Kategorie: Audioknihy
Autor: Sarah Flint
Délka: 9:55 h
Interpret: Nina Horáková
Žánr: Detektivky, Thrillery
MamincinMazanek 2000x2000
MP3
Stahujte audioknihy okamžitě - bez čekání!
Bezpečná platba kartou, nebo převodem.
Nejlevnější Audioknihy se slevou! O 20% levnější než u distributorů

V hrobě v lese jsou pohřbeny matka s dítětem. Jen jeden z nich je naživu. Detektiv Charlie Stafford je přiřazena ke svému šéfovi Geoffreymu Hunterovi, aby mu pomáhala s případem, kde matky a jejich děti beze stopy mizí. Ztrácí se čím díl více párů a tlak na oba sílí.

Dokáže Charlie zastavit sadistického vraha, jehož jediným přáním je potrestat ty, kteří mají to, co on nikdy neměl? Nebo se ona sama nevědomky stala obětí?

 

Recenze posluchačů z webu Audiolibrix:

Audiomol Písař MimaVeľmi milé prekvapenie.Veľmi milo ma prekvapila Sarah Flintova s touto knihou. Neočakávali som to.Mladá detektívka Charlie je poverená spolu so svojimi kolegami vyriešiť zmiznutia deti a ich matiek. Nikto však netuší, že vrah je veľmi blízko nich .:  Dobrý thriller, napínavý. Celou dobu nevíte kdo je vrah. Pořád přemýšlíte a nejste si u nikoho jistí. Popisování vrahovy psychiky je mrazivé a děsivé. Doufám, že brzy vyjde další knížka od této autorky.


:  Děsivé téma! Žádná matka by nechtěla prožít něco takového! Mrazivý pocit mě provázel celou knihou, poslechnuto na jeden zátah. Kniha ve mně nechala hluboký zážitek. Nina Horáková si s přednesem poradila na jedničku.

 

Ukázka knihy na našem YouTube kanále: 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu