Neohlížej se

Samantha se snaží oživit svou paměť, aby zjistila, co se stalo.

Varianta
Skladem
Kód: 410/MP3
295 Kč
Kategorie: Audioknihy
Autor: Jennifer L. Armentrout
Délka: 10:03h
Interpret: Anežka Šťastná
Žánr: Thriller
NeohlizejSe cover 2000x2000 nahledovka
Novinka Tip
Stahujte audioknihy okamžitě - bez čekání!
Bezpečná platba kartou, nebo převodem.
Nejlevnější Audioknihy se slevou! O 20% levnější než u distributorů

Samantha se snaží oživit svou paměť, aby zjistila, kde je její nezvěstná kamarádka a co se vlastně stalo. Ale co když ji to může stát život? Samantha má na první pohled dokonalý život – je bohatá, oblíbená a má idylický vztah se svým přítelem. Nicméně poté, co se svou nejlepší kamarádkou Cassie na jednu noc zmizela a nepamatuje si nic z toho, co se stalo, je její život jiný.
Když se snaží vzpomenout si na život, který předtím vedla, uvědomuje si, že takhle už žít nechce. Stará Sam byla podle všeho totiž docela potvora
a je jasné, že její přátelství s Cassie nebylo zrovna nejupřímnější. Vypadá to, že ztráta paměti pro ni byla jako výhra v loterii – má novou šanci začít znovu a stát lepší verzí sebe sama.Je tu ale jeden malý problém, Cassie je stále nezvěstná. Pravda o tom, co se jí stalo a kde je, není jen někde hluboko v Samanthině hlavě. Je tu ještě někdo, kdo moc dobře ví, co se té osudné noci stalo a udělá cokoliv proto, aby si Sam toto tajemství vzala do hrobu.
Samantha teď chce pouze jedinou věc – na vše si vzpomenout a zjistit pravdu, aby její život mohl jít dál. Co když jí to ale může stát život?Užijte si příběh plný nečekaných zvratů a napětí v podání Anežky Šťastné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu