Místo domu svých snů postaví dům hrůzy.

Varianta
Skladem
Kód: 387/MP3
319 Kč
Kategorie: Audioknihy
Autor: Jennifer McMahon
Délka: 12:55 hodin
Interpret: Jitka Ježková
Žánr: Thriller
Pozvani obalka 2000x2000 02
Novinka Tip
Doprava
karta
Sleva

Autorka bestselleru Zimní lidé je zpět s dalším mrazivým příběhem. Tentokrát vás vezme do tajemných lesů Vermontu společně s manželský párem, který se do strašidelného domu jen tak nenastěhuje – oni si takový dům postaví.

Helen a Nate touží po jednodušším životě, a proto se rozhodnou opustit pohodlí předměstí a přestěhují se na venkov, kde začnou vlastníma rukama stavět svůj vysněný dům. Jenže záhy zjišťují, že jejich nový pozemek má temnou a záhadami opředenou minulost.

Helen, bývalou učitelku dějepisu, brzy pohltí místní legenda o Hattie Breckenridgové – ženě, která zde před sto lety žila a zemřela. Helenina vášeň pro artefakty ji přiměje zakomponovat do domu trám ze staré školní třídy, cihly z mlýna či krbovou římsu ze statku – předměty, které ji vtáhnou do příběhu Hattie a jejích potomků. Tři generace žen Breckenridgových, z nichž každá podezřele zemřela...

Helen o tom ještě neví, ale od základů si staví strašidelný dům. Jejich nový domov se tak brzy stává místem plným hrůzy a nebezpečí. Může snad být duch pachatelem vraždy?

Tato napínavá hororová duchařina v podání fenomenální Jitky Ježkové vás nenechá vydechnout a její rozuzlení vás dozajista překvapí.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AH Avatar autora | 10.4.2024
Úžsnéc stejně, jako Zimní lidé. Moc doporučuji!
5
AB Avatar autora | 10.4.2024
Na mysteriózní knihy moc nejsem, ale tahle je skvěle napsaná a dokázala mne udržet až do konce v napětí a nenudit. Na druhou stranu je ovšem nutné konstatovat, že interpretka Jitka Ježková by mi mohla předčítat všeobecné podmínky pojistné smlouvy a bude semi to líbit také:)).
Zpět do obchodu