Už jsem ti to říkala?

Historky, které nechci zapomneout

Varianta
Skladem
Kód: 345/MP3
271 Kč
Kategorie: Audioknihy
Autor: Lauren Graham
Délka: 5:04 h
Interpret: Simona Postlerová
Žánr: Autobiografie a biografie
UzJsemTiToRikala cover 2500x2500 final
Tip MP3
Stahujte audioknihy okamžitě - bez čekání!
Bezpečná platba kartou, nebo převodem.
Nejlevnější Audioknihy se slevou! O 20% levnější než u distributorů

Milovaná hvězda Gilmorových děvčat a autorka New York Times bestselleru Rychleji mluvit nedokážu přichází s upřímnou, zasvěcenou a neuvěřitelně zábavnou sbírkou esejů o svých létech v showbyznysu, která obsahuje historky sahající od intelektuálních až po absurdní.

Lauren Graham zdobila díky svým pohotovým reakcím a zajímavé osobnosti nespočet televizních pořadů a vysloužila si pověst popkulturní ikony, která má vždycky co říct – a to rychle.

Nyní Lauren přináší soukromé historky o své kariéře v zábavním průmyslu od prvních dní, kdy coby začínající herečka brázdila v červeném volkswagenu Los Angeles, přes své první hostování v late night show až po výzvy spojené s tím, jak v Hollywoodu elegantně stárnout. Se svým typickým smyslem pro humor a věcným vypravěčstvím vylíčí vše a nevynechá jediný detail (pokud ho nezapomněla).

Celá audiokniha je namluvena českou dabérkou Lauren Graham – Simonou Postlerovou. Její hlas je neodmyslitelně spjatý s postavou Lorelai z Gilmorových děvčat i s herečkou samotnou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu