Všechno si pamatuju...

Pokud chcete dát příklad herce, o kterém je možno říci, že je mistr slova, pak vám jistě vytane Otakar Brousek na mysli jako první. Do posledních chvil života si zachoval fenomenální paměť, a proto mohl s lehkostí vyprávět svému synovi Ťuldovi a dceři Jaroslavě o svých zážitcích s dětství, z mládí a z dospělého věku.

Varianta
Skladem
Kód: 78/MP3
135 Kč
Kategorie: Audioknihy
Autor: Otakar Brousek st.
Délka: 3:00 h
Interpret: Otakar Brousek st.
Žánr: Autobiografie a biografie
Audiokniha Vsechno si pamatuju Otakar Brousek st
CD MP3
Doprava
karta
Sleva

Pokud chcete dát příklad herce, o kterém je možno říci, že je mistr slova, pak vám jistě vytane Otakar Brousek na mysli jako první. Jeho noblesní duše a charakter se odrážely i na jeho fyzické podobě. Do posledních chvil života si zachoval fenomenální paměť, a proto mohl s lehkostí vyprávět svému synovi Ťuldovi a dceři Jaroslavě o svých zážitcích s dětství, z mládí a z dospělého věku.

Setkání otce s dětmi doplňuje i hudba vnuka, známého muzikanta Ondřeje. Při poslechu zvučného hlasu pana Otakara Brouska budete se zatajeným dechem žasnout, kolik známých osobností za svůj dlouhý život potkal a co veselých historek zažil. Jeho vzpomínky jsou pohlazením. Při poslechu se nejen zasmějete, ale zamyslíte se i nad silou lidského ducha. Do vašich domovů tak vstoupí Člověk, před kterým je nutno smeknout klobouk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu