Ochutnávačka

Jejím úkolem je ochutnávat jídlo pro samotného Adolfa Hitlera.

Varianta
Skladem
Kód: 372/MP3
303 Kč
Kategorie: Audioknihy
Autor: V. S. Alexander
Délka: 13:50 h
Žánr: Společenská próza, Dějiny a historie, Válečný
Ochutnavacka Cover 2500x2500 (1)
Tip Bestseller MP3
Stahujte audioknihy okamžitě - bez čekání!
Bezpečná platba kartou, nebo převodem.
Nejlevnější Audioknihy se slevou! O 20% levnější než u distributorů

Uprostřed bouřlivých událostí druhé světové války najde mladá Němka nejisté útočiště, které je ale daleko blíž zdroji nebezpečí, než si kdy dokázala představit...

Počátkem roku 1943 posílají rodiče Magdu Ritterovou k příbuzným do Bavorska v naději, že ji ochrání před spojeneckými bombami, kvůli kterým není v Berlíně bezpečno. Od mladých německých žen se očekává poslušnost vůči Říši a to, že budou plnit své povinnosti. Magdě se nedaří najít práci, a tak brzy přijímá svou jedinou pracovní nabídku – je přidělena na Berghof, Hitlerovo horské útočiště. Teprve po týdnech výcviku se dozvídá svůj úkol: bude jednou z několika mladých žen, které ochutnávají vůdcovo jídlo a při snaze ujistit se, že není otrávené, nasazují vlastní životy.

Berghof, který se nachází vysoko v bavorských Alpách, se zdá být na hony vzdálený realitě války. Ačkoli je Magda zpočátku vyděšená, postupně si na své nebezpečné povolání zvyká. Ale její láska k důstojníkovi SS a rostoucí povědomí o zvěrstvech Říše vtáhnou Magdu do spiknutí, které při hledání bezpečí, svobody a nakonec i pomsty prověří její důvtip, loajalitu a především odvahu.

Fiktivní příběh postavený na skutečných osudech a událostech válečného Německa, který zkoumá otřesná morální dilemata války a přináší na ni pohled očima Němců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu