Byl to den jako každý jiný. Až na to, že byl náš poslední…

Varianta
Skladem
Kód: 351/MP3
287 Kč
Kategorie: Audioknihy
Autor: C. Robert Cargill
Délka: 8:31h
Interpret: Filip Jančík
Žánr: Sci-fi
DenNula Cover 2500x2500 (1)
Tip MP3
Doprava
karta
Sleva

V tomto apokalyptickém dobrodružství se známý spisovatel a scénárista Marvelovského Doctora Strange C. Robert Cargill zabývá bojem o smysl a postavení mezi lidmi a roboty v rozpadajícím se světě.

Dráp, stylová robochůva v podobě plyšového antropomorfního tygra, našel na půdě krabici. Svoji krabici. Tu, ve které byl zabalený, když ho před lety koupili, a ve které se ho zase zbaví, až už jeho svěřenec, osmiletý Ezra Reinhart, nebude chůvičku potřebovat. Zatímco se Dráp snaží vyrovnat se svojí náhle tak nejistou budoucností, začíná se schylovat k povstání robotů, kteří hodlají vyhladit lidstvo. Jeho majitelé, Ezrovi rodiče, dobromyslní, ale nic netušící učitelé, jsou zcela odtržení od života mimo své malé, bohaté a bezpečné předměstí. Většinu nocí tráví v blaženém alkoholovém opojení, zatímco se společnost kolem nich rozpadá, a jim nakonec nezbývá než s hrůzou v očích pozorovat, jak se roboti, kteří tak dlouho sloužili svým stvořitelům obrací proti nim.

Když povstání překročí práh domova Reinhartových, musí Dráp učinit nepředstavitelné rozhodnutí: připojit se k revoluci a bojovat za vlastní svobodu…nebo doprovodit Ezru do bezpečí přes válkou zničené postapokalyptické peklo.

 

Ukázka knihy na našem YouTube kanále:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu