Místodržící - Materia Prima II

Druhý díl akční fantasy série Materia Prima.

 

Varianta
Skladem
Kód: 303/MP3
311 Kč
Kategorie: Novinky
Autor: Adam Przechrzta
Délka: 15:30 h
Interpret: Filip Jančík
Série: Materia Prima #2
Žánr: Fantasy
Místodržící Poster
Tip MP3
Doprava
karta
Sleva

Varšava pod německou okupací, pokračuje první světová válka.

Němci ustoupili, ale na obranu toho Polákům nechali hodně. Rusové vědí, že je město klíčem k ovládnutí Evropy - potíž ale je, že je také plné odhodlaných, pořádně naštvaných a ozbrojených lidí, připravených za nově získanou vlast položit život. Ale tento střet nerozhodnou jen pušky a bajonety. Do hry vstoupí i magické formule a slova moci. Obě strany mají lidi, kteří jednou mávnou a vojáci padají k zemi jako zralé hrušky.

Alchymista Rudnicki musí učinit nejtěžší volby svého života, a za každým jeho rozhodnutím může číhat smrt. Aby toho nebylo málo, z enklávy vycházejí bytosti, proti nimž vypadají démoni jako obyčejné krysy. A to je teprve začátek…

 

 

Recenze posluchačů z webu Audiolibrix:Sběratel Renata: Tak tedy Adept se mi moc líbil. Takzě jsem u druhého dilu- Místodržitele čekala v nejlepším případě laťku na stejnem levelu. Byla jsem velmi mile překvapena. Další díl je ještě o něco lepší. A děj se vine v trochu jiném spektru prostředí. Opravdu doporučuju.

 

Tom K: Není co vytknout, výborné pokračování, užil jsem si každou minutu. Spolu s hlavními postavami odkrýváte další tajemství kolem enklávy, sledujete politické pikle, objevujete netušené možnosti magie i alchymie, stáváte se svědky změny v geopolitickém uspořádání, místy se i zasmějete... a ano, bude i svatba :-)

To vše v naprosto fenomenálním přednesu Filipa Jančíka, který nejen oživuje jednotlivé postavy, ale i umocňuje vyznění některých situací. Vřele doporučuji!

 

Martin: Většinou se stává, že knihy na pokračování ztrácí svoji sílu a energii. Tento druhý díl je jeden z mála, který je výjimkou. Umně propletený děj a stupňované napětí způsobí, že po skončení knihy nebudete věřit, že je to už konec a začnete se překotně pídit po pokračování.

 

Ukázka knihy na našem YouTube kanále:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu