1 hodnocení

Místodržící - Materia Prima II

Druhý díl akční fantasy série Materia Prima.

 

Varianta
Skladem
Kód: 303/MP3
359 Kč
Kategorie: Novinky
Autor: Adam Przechrzta
Délka: 15:30 h
Interpret: Filip Jančík
Série: Materia Prima #2
Žánr: Fantasy
Místodržící Poster
MP3
Doprava
asd
asd

Varšava pod německou okupací, pokračuje první světová válka.

Němci ustoupili, ale na obranu toho Polákům nechali hodně. Rusové vědí, že je město klíčem k ovládnutí Evropy - potíž ale je, že je také plné odhodlaných, pořádně naštvaných a ozbrojených lidí, připravených za nově získanou vlast položit život. Ale tento střet nerozhodnou jen pušky a bajonety. Do hry vstoupí i magické formule a slova moci. Obě strany mají lidi, kteří jednou mávnou a vojáci padají k zemi jako zralé hrušky.

Alchymista Rudnicki musí učinit nejtěžší volby svého života, a za každým jeho rozhodnutím může číhat smrt. Aby toho nebylo málo, z enklávy vycházejí bytosti, proti nimž vypadají démoni jako obyčejné krysy. A to je teprve začátek…

 

 

Recenze posluchačů z webu Audiolibrix:Sběratel Renata: Tak tedy Adept se mi moc líbil. Takzě jsem u druhého dilu- Místodržitele čekala v nejlepším případě laťku na stejnem levelu. Byla jsem velmi mile překvapena. Další díl je ještě o něco lepší. A děj se vine v trochu jiném spektru prostředí. Opravdu doporučuju.

 

Tom K: Není co vytknout, výborné pokračování, užil jsem si každou minutu. Spolu s hlavními postavami odkrýváte další tajemství kolem enklávy, sledujete politické pikle, objevujete netušené možnosti magie i alchymie, stáváte se svědky změny v geopolitickém uspořádání, místy se i zasmějete... a ano, bude i svatba :-)

To vše v naprosto fenomenálním přednesu Filipa Jančíka, který nejen oživuje jednotlivé postavy, ale i umocňuje vyznění některých situací. Vřele doporučuji!

 

Martin: Většinou se stává, že knihy na pokračování ztrácí svoji sílu a energii. Tento druhý díl je jeden z mála, který je výjimkou. Umně propletený děj a stupňované napětí způsobí, že po skončení knihy nebudete věřit, že je to už konec a začnete se překotně pídit po pokračování.

Zpět do obchodu