Mé sladké šestnácté století

Cestování časem, renesanční Florencie a ta pravá oddechová romantika.

 

Varianta
Skladem
Kód: 309/MP3
255 Kč
Kategorie: Audioknihy
Autor: Rachel Harris
Délka: 9:24 h
Interpret: Nikola Heinzlová
Žánr: Romantika, Young Adult
Knop audiokniha prˇebal 2
MP3
Stahujte audioknihy okamžitě - bez čekání!
Bezpečná platba kartou, nebo převodem.
Nejlevnější Audioknihy se slevou! O 20% levnější než u distributorů

Mladá Američanka Cat Crawfordová má za pár dní oslavit své sladké šestnácté narozeniny. Ovšem to poslední, co si Cat přeje, je extravagantní narozeninová party organizovaná její temperamentní nevlastní matkou. Alespoň malou útěchou jí je plánovaný rodinný výlet do její milované Itálie. A když ji při prohlídce města zavede zvědavost do cikánského stanu, ocitne se přímo... v renesanční Florencii!

Na tomto nečekaném výletu do šestnáctého století, vyzbrojena pouze batohem plným věcí z budoucnosti, se Cat setká se svými předky. A nejen s nimi – vždyť v této době je Florencie plná známých umělců, kteří právě tvoří svá vrcholná díla. A samozřejmě není nouze ani o pohledné renesanční ctitele...

Ale podaří se Cat najít cestu zpět do moderní doby, nebo se její italské dobrodružství promění v italské navždy?

Odpočinkové young adult čtení pro všechny milovníky Itálie, romantiky a cestování časem!

 

Co napsali recenzenti:

dam.si.knihu: Tohle byla nejlepší volba, kterou jsem si u nakladatelství KANOPA mohla vybrat! Musím říct, že mě mrzí, že jsem knihu doposud neznala, protože mé mladší já by tu knihu hltalo ještě o něco více.

https://www.instagram.com/p/Cs5Zh-YI7jq/

350243129_1472600000218782_8538869092125436952_n

Recenze posluchačů z webu Audiolibrix:

DH: Pro studentku umění na prestižní americké škole není nic lákavějšího, než dějiny uměleckých směrů ve staré dobré Evropě. Ze všeho nejvíc ji přitahuje renesanční Florencie a kdo měl to štěstí a viděl v galerii Accademia Michelangelova Davida, jistě tuto touhu chápe. Cestovat časem a procházet se po Florencii v roce 1505, kdy byl David čerstvě umístěn na Piazza della Signoria, kdo by odolal? Krásná a tak odlišná dívka z 21. století samozřejmě přitahuje místní krasavce a tak o romantické žážitky není nouze. Pomůže minulost lépe pochopit současnost? Příjemný, oddychový příběh nejen pro teenagerky.Milan: Audioknihu jsem koupil své přítelkyni a myslím, že touto její recenzí jsem byl oceněn i já:

Od svého přítele jsem dostala tuto audioknihu a líbila se mi natolik, že jsem se rozhodla napsat recenzi. Interpretku neznám, ale předčila mé očekávání. Dala příběhu jiskru a opravdovost. Nejspíš sama příběh silně prožívala a já ho prožívala s ní. Florencie musí být krásné místo a při krátkém setkání s Michelangelem jsem měla husí kůži. S Lorenzem jsem se vrátila do svého mládí a ukápla i nejedna slza.

Hudební předěly byly velmi vkusné a příjemné.

Přítel se opravdu trefil do mého vkusu a tuto audioknihu mohu vřele doporučit.Ukázka knihy na našem YouTube kanále:

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu