Pan Romantik

Paul Riley je mužem vašich snů. Nebo alespoň bude… za odměnu.


Varianta
Skladem
Kód: 339/MP3
295 Kč
Kategorie: Audioknihy
Autor: Leisa Rayven
Délka: 11:14 h
Interpret: Anna Brousková
Žánr: Erotika, Romantika
PanRomantik cover 2500x2500 02 1
MP3
Stahujte audioknihy okamžitě - bez čekání!
Bezpečná platba kartou, nebo převodem.
Nejlevnější Audioknihy se slevou! O 20% levnější než u distributorů

Paul Riley je, stejně jako jeho alter ego Pan Romantik, trošku jiný společník. Žádný sex, jen dokonalé schůzky, kvůli kterým stojí za to i zemřít… Chcete miliardáře, zlobivého kluka se zlatým srdcem nebo sexy motorkáře? Paul to umí zařídit. Přitom si ale velmi pečlivě střeží své soukromí. Na scénu ale přichází investigativní novinářka Eden Tateová. Když se k ní donesou zvěsti o Panu Romantikovi, je rozhodnuta odhalit jeho skutečnou identitu, proslýchá se totiž, že dokáže i obírat osamělé paničky o jejich jmění.

Paul se zoufale snaží zůstat v anonymitě, a tak Eden vyzve, aby s ním šla třikrát na rande. S podmínkou, že pokud se do něj nezamiluje, může s jeho svolením celý příběh zveřejnit. Pokud jeho kouzlu podlehne, ze sólokapra nebude nic.

Cynická Eden nepochybuje, že jeho rolím odolá, ale když se Paul přizná, že se do ní zamiloval, Eden se musí rozhodnout, jestli jí tenhle profesionální lhář říká pravdu, nebo se jí jen dalším hereckým výkonem snaží zabránit ve zveřejnění celého příběhu.

Překlad: Jana Ludvíková

 

Ukázka knihy na našem YouTube kanále:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu