Sherlock Holmes a Boží dech

Sherlock Holmes v osidlech paranormálního světa a okultismu - Fantastický Sherlock Holmes #2

Varianta
Skladem
Kód: 363/MP3
279 Kč
Kategorie: Audioknihy
Autor: Guy Adams
Délka: 8:30 h
Interpret: Václav Knop
Žánr: Detektivky
SherlockHolmes BoziDech cover 2500x2500 02
Tip MP3
Doprava
karta
Sleva

Končí doba pověr a okultismu a přichází století vědy a rozumu. Zdá se však, že se paranormální svět nechce své nadvlády zdát a že se propasti pekla otevírají, aby mohly pohltit celý svět...

V londýnském sněhu je nalezeno rozdrcené tělo. Poblíž nejsou žádné stopy, takže to vypadá, jako by oběť zabil pouhý vzduch. Jde o první ze série útoků, při níž přijde o život několik prominentních londýnských okultistů. Sherlock Holmes a doktor Watson cestují do Skotska, aby se setkali s proslulým Aleisterem Crowleym, o němž doufají, že jim pomůže přijít těmto záhadám na kloub.

Naši přátelé se ocitají v obležení temných sil. Jsou na stopě něčemu neuvěřitelnému a úděsnému, a Holmesovy racionalistické názory podstupují tvrdou zkoušku. Slavné dvojici pomáhá skupina nejslavnějších okultních mozků v zemi: takzvaný „paranormální lékař“ John Silence, vyšetřovatel nadpřirozených jevů Thomas Carnacki a démonolog a odborník na staré runy Julian Karswell.

Dokáží i takový děsivý a nadpřirozený případ rozlousknout nejgeniálnější detektiv všech dob Sherlock Holmes a jeho věrný přítel doktor Watson?

Druhý díl ze série Fantastický Sherlock Holmes - série příběhů s Sherlockem Holmesem z pera autorů jiných, než Arthur Connan Doyle.

 

Ukázka knihy na našem YouTube kanále:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu