Sherlock Holmes a Krvavá zrada

Píše se rok 1894 a celý Londýn nemluví o ničem jiném, než o smrti transylvánského šlechtice, jehož zabil jistý profesor Van Helsing.

Varianta
Skladem
Kód: 384/MP3
287 Kč
Kategorie: Audioknihy
SherlockHolmes KrvavaZrada 2500x2500 02 04
Tip MP3
Doprava
karta
Sleva

Mycrofta Holmese neuspokojí, když britské soudy zprostí profesora všech obvinění, a požádá proto svého bratra Sherlocka, aby vyšetřil, co skutečně vedlo k úmrtí Lucy Westenraové a tajuplného aristokrata. Novinové články si vzájemně protiřečí a jsou plné divokých nadpřirozených teorií. Když se Sherlock do případu ponoří hlouběji, dospěje k podezření, že ti, které veřejnost oslavuje jako hrdiny, zdaleka nejsou takoví, jací se zdají být...

Vodítka naznačují, že nevinný muž byl neprávem očerněn a popraven za zločiny, které nespáchal. A Holmes s Watsonem se na každém kroku musí potýkat s mnoha nepřáteli, neboť to, co začalo jako snaha očistit jméno jednoho muže, je dovede k odhalení spiknutí, jež je nakonec přivede až do transylvánských hor a na nechvalně proslulý Drákulův hrad.

Třetí díl ze série Fantastický Sherlock Holmes – série příběhů s Sherlockem Holmesem z pera jiných autorů než Arthur Conan Doyle.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JR Avatar autora | 20.3.2024
Není co vytknout. Příjemně načteno. Autor svou dějovou linkou zdatně sekunduje Siru A.C. Doyleovi.
Zpět do obchodu