Sherlock Holmes a Rudá věž

Fantastický Sherlock Holmes #1

Varianta
Skladem
Kód: 342/MP3
299 Kč
Kategorie: Audioknihy
Autor: Mark A. Latham
Délka: 12:32 h
Interpret: Václav Knop
Žánr: Detektivky
SherlockHolmes RudaVez cover 2500x2500 03 1
Tip MP3
Doprava
karta
Sleva

Doktor Watson stojí před vážným rozhodnutím: má svůj osud opět spojit se Sherlockem Holmesem, nebo zůstat u své lékařské praxe a vzpomínek na zesnulou manželku?

Náhlé pozvání od přítele ze vznešeného rodu jej vytrhuje z přemítání a doktor vyjíždí na návštěvu do odlehlého venkovského sídla. Zde, uprostřed deštivé anglické krajiny, jej čeká malebně pochmurný, prastarý dům, v němž se sešla neobvyklá společnost – a zdá se, že každý z hostů skrývá nějaké tajemství. Odehraje se tu jeden z nejpodivnějších případů, jaké Watson zažil a ani největší skeptik se neubrání pochybnostem, zda stopy zločinu nevedou skutečně až do záhrobí. Jen jediný člověk může vyřešit záhadu, v níž mají slovo snad i nadpřirozené síly: Sherlock Holmes.

Poutavému stylu, jímž doktor Watson popisuje své zážitky, nechybí spád, napětí, pohnuté okamžiky ani nečekaná odhalení. Vyprávění nám pootevírá okno do časů, kdy po dláždění hrčely drožky, pánové se zdravili smeknutím cylindru a osamělí, geniální vědci stáli na prahu objevů, které měly převratně změnit svět.

Jedná se o první díl ze série Fantastický Sherlock Holmes - série příběhů s Sherlockem Holmesem z pera autorů jiných, než Arthur Connan Doyle.

 

Rozhovor s Václavem Knopem o audioknize:

 

Ukázka knihy na našem YouTube kanále:

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MH Avatar autora | 11.1.2024
Veliká spokojenost, pan Knop má úžasný hlas a přednes, těším se na další audioknihy od KANOPy.
Zpět do obchodu